Citizenship by Investment Programme

ГРОМАДЯНСТВО ГРЕНАДИ
ЗА ІНВЕСТИЦІЇ

гражданство гренады
Підприємцям
Більше свободи для вас і вашої родини
Ліцензія CBI LOCAL AGENT №.GCBI-LA-0034
видана Урядом Гренади 24.02.2020 р

Ми допожемо створити стратегію, яка дозволить зберегти більше власних грошей, швидше накопичувати капітал, побудувати глобальний образ життя з більшою свободою і можливостями.

Державна інвестиційна програма
Інвесторам

Солопренерам
Нова стратегія в бізнесі
інвестувати і розміщувати активи за кордоном
створювати міжнародні компанії
відкривати рахунки в іноземних банках
розвивати бізнес в умовах стабільного ринку
знижувати податки і підвищувати доходи
Нова стратегія життя
мати другий дім в якості запасного аеродрому
бути своїм у країнах Британської Співдружності Націй
дати дітям освіту в вузах країн першого світу

Про програму

Програма отримання громадянства Гренади за інвестиції (CBI) дозволяє отримати громадянство і постійне місце проживання. Кандидати повинні подавати заявки через ліцензованих агентів і не можуть подавати заяви в Уряд від свого імені

Законне заснування

Програма Громадянство за інвестиції була створена в серпні 2013 року. Парламент Гренади прийняв «Закон про громадянство Гренади за інвестиції 2013 року» № 15 від 2013 року. Мета - дозволити особам отримати постійне місце проживання і громадянство Гренади шляхом реєстрації після інвестицій в Гренаду.

Претендентам доступні два типи інвестицій для отримання громадянства:

1. Благодійний внесок в Національний фонд трансформації.
2. Купівля нерухомості в одному із схваленіх проектів.

Національний фонд трансформації (NTF) створений Урядом Гренади з метою розвитку найважливіших галузей економіки: туризму, сільського господарства, альтернативної енергетики.
«Схвалений проект» визначається відповідно до Закону Гренади про громадянство за інвестиції 2013 року як «проект, схвалений прем'єр-міністром після розгляду та рекомендації Комітету з питань громадянства за інвестиції».

Програма Громадянство Гренади за інвестиції розроблена для залучення прямих іноземних інвестицій в країну, а також захисту цінності громадянства Гренади і репутації в усьому світі.
CBI PROGRAMME GRENADA CITIZENSHIP BY INVESTMENT CBI PROGRAMME GRENADA CITIZENSHIP BY INVESTMENT CBI PROGRAMME

Переваги паспорта Гренади

Гренада гарантує своїм громадянам соціальну і політичну безпеку, підкріплену членством Британської Співдружності Націй.
Англійське право
Безвізовий режим в більш ніж 140 країн, включаючи Великобританію, Гонконг, Сінгапур, Бразилію, Китай і країни Шенгенського договору.
Звільнення від податків на світовий дохід, дарування, спадщину, приріст капіталу.
Можливість отримати візу Е-2 в США, яка дозволяє постійно жити і працювати в США.
Конфіденційність - інформація про отримання громадянства не повідомляється третім особам.
Можливість дати дітям вищу освіту в рейтинговому університеті з акредитацією США за ціною на 50% нижче.
Зворотні інвестиції у нерухомість.
Швидкий процес розгляду заявки - 60 робочих днів.
Основний заявник може додати до заявки родичів першої та другої ліній.
Громадянство довічне і передається у спадок.

Процес отримання громадянства Гренади


1

Попередня юридична перевірка

Перше, що ми робимо, це проводимо попередню юридичну перевірку історії заявника на відповідність вимогам інвестиційної програми громадянства Гренади. На підставі позитивного результату перевірки і з урахуванням потреб замовника допомагаємо вибрати оптимальний шлях до досягнення мети.

З нашого досвіду попередня перевірка дозволяє з високим ступенем достовірності оцінити ймовірність успiшного проходження перевірки на благонадійність в Уряді Гренади.

2

Проходження перевірки на благонадійність в Уряді Гренади

Допомагаємо правильно підготувати пакет документів для успішного розгляду заявки і супроводжуємо весь процес юридичної експертизи Due Diligence в Гренаді.

3

Внесення інвестиційних коштів

Отримання схвалення від уряду Гренади є підставою перерахувати гроші за вибраним варіантом інвестицій.

Ми супроводжуємо банківську транзакцію до кінцевого пункту призначення.

4

Отримання громадянства і паспорта Гренади

Організуємо доставку паспорта Гренади в будь-яку точку світу. Отримання громадянства Гренади і паспорта громадянина Гренади не вимагає особистої присутності або проживання в країні.

Громадянство Гренади видається довічно з правом передачі у спадок.
Наша прісутнiсть в Гренаді і в Україні забезпечує мобільність процесу і виключає зволікання.

Питання - відповіді

Чи може громадянин України мати громадянство іншої країни?
Так, громадянин України може отримати друге громадянство іншої країни і це не є порушенням закону.
Конституція України для українських громадян передбачає єдине громадянство. У Законі України «Про громадянство» зазначено, що якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України.
Тобто, громадянин України може мати необмежену кількість громадянств, але у взаєминах з Україною він завжди виступає тільки як громадянин України.

У чому різниця між подвійним громадянством і другим громадянством?
Подвійне громадянство - це наявність у людини двох паспортів різних країн. При цьому обидві держави визнають, що у людини є права і обов'язки по відношенню до іншої країни. Подвійне громадянство можливо при існуванні міжнародного договору України з конкретною державою, який регламентує взаємні права і обов'язки обох держав щодо таких громадян.
Друге громадянство - це два і більше паспортів у однієї людини, але при цьому не відбувається офіційного визнання прав і обов'язків громадянина по відношенню до іншої держави.
Друге громадянство не передбачає зобов'язання держави визнати особу громадянином двох країн одночасно, тобто у відносинах з кожною з країн людина виступає громадянином тільки цієї держави.

У чому візові переваги паспорта Гренади?
Великобританія безвіз. Паспорт Гренади має безвізовий в'їзд і дозволяє перебувати в Великобританії протягом 6 місяців в році.
Китай безвіз. Гренада входить в число дев'яти країн світу, з якими Китай підписав постійну безвізову угоду.
США віза Е-2. Громадяни Гренади мають можливість отримати інвестиційну візу Е-2, яка дозволяє інвестору і членам його сім'ї постійно жити і працювати в США.

У чому відмінності умов візи Е-2 США для громадян України та громадян Гренади?
Гренада і США в 1983 році підписали торговельну угоду, за якою громадяни Гренади мають можливість отримати інвестиційну візу Е-2, що дозволяє інвесторові і його сім'ї протягом тривалого часу жити, працювати і здобувати освіту в США.
Громадяни України також, на підставі підписаної угоди з США, можуть запитувати візу Е-2, але умови для громадян України і для громадян Гренади відрізняються за термінами і кількістю в'їздів в США.
Термін перебування в статусі інвестора на території США для громадян Гренади дорівнює п'яти рокам з наступним продовженням і необмеженою кількістю в'їздів в США, тоді як для громадян України термін дії візи становить 3 місяці з правом дворазового в'їзду в США, термін перебування в США в статусі інвестора - 2 роки з подальшою подачею на продовження.

Чи можливо віддалено відкрити компанію і почати діяльність в Гренаді або необхідна особиста присутність в країні?
Так, можливо. Наша компанія надає послуги з реєстрації компанії, реєстрації місцевого номера телефону, Utility bill, заміні і відновлення паспорта в разі втрати, псування або закінчення терміну дії, а також оформлення інших документів без особистої присутності замовника.
Яка ситуація в Гренаді з пандемією коронавируса?
На островах Карибського басейну число хворих COVID-19 мінімальне. У Гренаді станом проти серпня налічується 24 випадків коронавируса. Всі 24 людини вже одужали. Немає жодного летального результату.
Стабільна чи політичне життя в Гренаді?
Гренада є безпечною країною з найнижчим рівнем злочинності в регіоні Карибського басейну. Законослухняні суспільство забезпечує політичну стабільність.
В 1983 році у Гренаді відбувся політичний переворот. Сполучені Штати провели рятувальну операцію «Urgent Fury», після чого в Гренаді відновився мир. З тих пір політика країни повністю орієнтована на розвиток інфраструктури і зростання економіки.
Як часто Гренаду зачіпають природні катаклізми?
Гренада географічно розташована за межею ураганного пояса. На островах держави немає діючих вулканів, не було випадків цунамі і руйнівних землетрусів.
За останні 50 років острів одного разу зіткнувся зі стихійним лихом - в 2004 році на Гренаду обрушився ураган Айван. Айван завдав серйозних руйнувань в Гренаді, на Ямайці, Кайманових островах, на заході Куби і узбережжі Алабами. Збиток від урагану тільки в США досяг 18 млрд доларів США.
При всій руйнівної силі урагану Айван, Гренаді вдалося впоратися з наслідками.
Починаючи з 2004 року всі сучасні будівлі в країні зводять з урахуванням захисних норм "Hurricane Proof".
Показати більше
Зворотній зв'язок
Ваше Ім`я
Ваше Прізвище
Ваш e-mail
Ваш телефон
Завантажити презентацiю
Ваше ім`я
Ваше Прізвище
Ваш e-mail
Ваш телефон
ТЕЛЕФОН +380 48 770 00 95