ПРО КРАЇНУ - ГРЕНАДА

фото: м. Сент-Джоржес. столиця Гренади
• Незалежна держава в Карибському басейні
• Королівство Співдружності
• Член Британської Співдружністі Націй
• Член КАРIКОМ
• Глава держави - королева Єлизавета II
• Офіційна мова англійська
Прямі рейси Майямі | Нью Йорк | Лондон | Франкфурт | Торонто

Законодавство Гренади

Англійське право знаходиться в основі правових систем держав Британської Співдружності націй і США. Сильна законодавча база Гренади гарантує захист бізнесу і прозору взаємодію з державними структурами. Це дозволяє планувати довгострокову фінансову стратегію з використанням законної оптимізації податків.

Податки. Свобода від податків і вигідне розміщення капіталу.

У Гренаді немає податку на багатство, дарування, спадщину, приріст капіталу, а також не обкладається податком світовий дохід. Закон Гренади дозволяє легально знизити податки, перемістити свій бізнес і свої гроші в нову юрисдикцію, а зекономлені гроші вигідно інвестувати в дохідні проекти нерухомості або акції за кордоном з більш високим прибутком, ніж удома.


Політика. Політична стабільність.

Високий ступінь суспільної довіри уряду Гренади і законослухняне суспільство забезпечує політичну стабільність в країні. У 1983 році, 37 років тому Сполучені Штати провели рятувальну операцію «Urgent Fury» в Гренадi. З цих пір політика країни повністю орієнтована на розвиток інфраструктури і зростання економіки.Економіка. Драйвери зростання економіки.

St. George's University. Університет Сент-Джоржес - другий за величиною постачальник лікарів для всієї медичної системи США.
Щорічно в гренадському Університеті Сент-Джоржес здобувають освiту 8 000 студентів з усього світу, з них 72% американці і 11% канадці. Кількість абітурієнтів щороку зростає. У звіті «Century 21.Grenada» від 2019 року студентська нерухомість має найвищі орендні ставки на півдні країни.


фото: Університет Сент-Джоржес sgu.edu

Іноземні інвестиції за програмою CBI - Citizenship by Investing. Програма «Громадянство через інвестиції» сприяє зростанню сегмента преміальної дохідної нерухомості за рахунок іноземних інвестицій.
Програма CBI приваблива для девелоперів, що розвивають готельний бізнес, і для інвесторів, які купують громадянство. Для Гренади програма CBI - важливе джерело розвитку економіки, тому уряд країни зацікавлений підтримувати репутацію програми і сприяти її реалізації.

фото: Марина Камер & Ніколсон, порт Луіс
en.cnmarinas.com
Експорт сільськогосподарської продукції.
Гренада - великий світовий експортер спецій, какао-бобів, риби та інших продуктів. Займає друге місце в світі з експорту мускатного горіха.

фото: Фабрика Органічного шоколаду в бухті Крайфіш
Туризм. Стратегія позиціонування на світовому ринку - престижний курорт для вимогливої публіки.
Основою готельної нерухомості є курортні комплекси преміум класу. Починаючи з 2017 року на ринок Гренади зайшли TAU Developments з брендом бутик-готелі Kimpton, RANGE Developments з брендом еко-готелі Six Senses, ORA Developers з брендом лакшері-готелі Silversends. На острові обладнані численні марини - гавані для яхт. Зручний маршрут і вигідні умови стоянок привертають велику кількість яхтсменів. У зв'язку із зростанням популярності острова, відомий бренд Camper & Nicholsons в 2019 році розширив територію своєї марини. В Атлантиці Гренада служить надійним притулком в сезон ураганів.

фото: Принц Чарльз і Каміла
під час королівського туру 2019 у Гренаді.

Університет ООН з вивчення навколишнього середовища і безпеки
World Risk Report в звіті 2019 року включив Гренаду в топ безпечних країн.


Населення Гренади

Гренада є малонаселеною країною з великою територією незайманої природи. Населення країни приблизно 110 тисяч осіб, в основному складається з високоосвічених, молодих і динамічних людей. В Гренаді є діаспори та групи іммігрантів з Франції, Німеччини, Італії, Канади та інших розвинених країн. Також європейські та американські експати сім'ями постійно проживають і працюють на острові. Англійці вважають за краще володіти в Гренаді другими будинками, в яких проводять більшу частину року.

фото: Гренада. Острів Петіт Мартініка.

Географія. Зручне розташування Гренади в Карибському басейні

Гренада - острів вулканічного походження, розташований на кордоні Карибського моря і Атлантичного океану. Багатий грунт і природні джерела питної води забезпечують Гренаді екологічну безпеку на тлі кліматичних змін у світі. Гренадські джунглі, водоспади, коралові рифи і піщані пляжі по всій береговій лінії острова привертають увагу прихильників екологічного способу життя. Тропічні ліси та епідеміологічна обстановка в Гренаді є безпечними для людини. Клімат тропічний з помірним сезоном дощів. Всі шість островів держави Гренади перебувають за межами пояса ураганів.

фото: Гренада. Острів Карріаку.
Пляж Гранд-Анс на першій позиції в рейтингу Condé Nast Traveller
ТЕЛЕФОН +380 48 770 00 95